Kendinden Genç Erkeklerle Çıkan Kadınlar İçin 5 İpucu

Bugünlerde kadınlar kendilerinden genç erkeklerle çıkmaya başlıyor ve bu yaygın hale gelmeye başlıyor. Genç erkek avcısı ya da yaşı büyük kadınların daha çok seçeneği var. Kendilerinden daha genç erkekleri tercih ediyorlar. Onunla ilk buluşmaya gideceksiniz, tamam gidin, lakin bundan önce birkaç şeyi göz önünde bulundursanız iyi olur. Bir sonraki adım için neleri öğrenmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Okumaya devam edin.
1. Olgunluk Seviyesi
Olgunluk her zaman yaş demek değildir. Onların yaşam deneyimlerine dayanarak, bazı genç erkekler daha hızlı bir şekilde olgunlaşır. Bir erkeğin ne kadar olgun olduğu hakkında bilgi sahibi olmak için, onunla biraz zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yine de, normal bir ilişki istiyorsanız, bu kadar güçlüğe katlanmanız gerekmez.
2. Maceraperest Kişilik
Genç erkekler durulmadan önce bir çok şeyi bilmek isterler. Maceracı bir düşünce ile birlikte, açık ve doğal davranışları vardır, ki bu da kadınları memnun eder. Erkeğin maceracı doğası bulaşıcıdır. Bunun yanında, onlarla birlikte hayatı keşfederseniz, birçok heyecan deneyimleyebilirsiniz.
3. Beklentilerinizi Keşfedin
İhtiyacınız olan şey, erkeğinizle çıkmadan önce beklentilerinizi bilmenizdir. Eğer kaçamak bir ilişki istiyorsanız, onunla sürekli buluşmanıza gerek olmayacaktır. Sadece biraz kaliteli zaman geçirseniz yeter.
Kocanız ile birlikte uzun bir ilişkiden sonra, şimdi evliliğin sıkıntısı olmadan biraz eğlenme zamanı. Yine de, eğer ciddi bir ilişki istiyorsanız, size tavsiyemiz, sizinle aynı beklentilere sahip bir erkek bulmanızdır.
Neye ihtiyacınız olduğunu söylemeniz önemlidir. İlerleyen zamanlarda gerçekleşebilecek kalp kırıklıkları ve hayal kırıklığından kaçınmak için ikinizin de aynı düşüncelerde olması gerekir. İlk buluşmanızda onun neler istediğini öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu sorunları ilişkiniz geliştiğinde de halledebilirsiniz.
4. Enerji Seviyenizi Bilin
Ne kadar enerjiksiniz? Sabahlara kadar dans eder misiniz? Genç erkekler hafta boyunca bir çok sosyal faaliyete katılır. Bu yüzden eğer farklı tarz bir kadınsanız, sizinle aynı seviyede enerjik olan bir erkek bulmanız daha iyidir.
Ayrıca, ne çeşit sosyal faaliyetler yapmak istediğinizi de bulmalısınız. Eğer onun sevdiği ama sizin sevmediğiniz birkaç şey bulursanız, ona birkaç alternatif sunmaktan korkmayın. Yapmanız gereken şey ona eğlenceli taraflarınızı göstermektir. Onunla yarış içerisinde olmak zorunda olmadığınızı aklınızdan çıkarmayın. Kendiniz olmalısınız ve onun istedikleri şeylerden keyif almalısınız. İkinizin de yapmaktan hoşlandığı şeylerin bir listesini yapın. Bu sizi sıkıntıdan kurtaracak ve ilişkinizi daha güçlü hale getirecektir. Sonuçta eğlenceyi bozmak istemezsiniz.
5. Şartlarınızı Bilin
Yaş faktörünün yanında, yaşı büyük olan kadınlar kendine güvenen, mizah duygusu olan ve onları oldukları gibi kabul eden erkekler ararlar. Fakat onunla randevuya çıkmadan önce, neyin daha iyi gideceğinden emin olun. Kendinizden genç bir erkekle bir ilişki yaşamadan önde kendi şartlarınız hakkında iyice fikir sahibi olun.
Bu yüzden, eğer kendinizden yaşça küçük bir erkekle çıkmak istiyorsanız, yukarıdaki 5 ipucunu kontrol etmenizi ve size uygun gelenleri uygulamanızı tavsiye ederiz. Biraz sabır ve biraz çaba ile, erkeğinizle harika zaman geçirebilirsiniz. Umarız bu maddeler işinize yarar.

Share Button