Kadınlar İçin En İyi İlişki Tavsiyesi

En iyi kız arkadaşınız size ilişki tavsiyesi vermekten mi bıktı? İlişki sorunlarınızı çözmek için profesyonel danışmanlarla bir çok zaman ve para mı harcadınız? Aşk ile ilgili tüm sorunlarınız hakkında neler yapacağınıza dair sahip olduğunuz kaynaklarınızın tükendiğini mi hissediyorsunuz?İnternetin, ilişki tavsiyeleri konularında bir çok kaynağa sahip olmasına rağmen, okuduğunuz şeyler aslında durumunuzda pek de yardımcı olmaz. Aslında şunu da söylemek gerekir ki, tüm aşk hikayeleri neredeyse aynıdır. Ve dillere destan bir günün sonunda, kadınlara verilebilecek tavsiyelerin özeti üç noktada anlatılabilir. Tabiri caizse bunlar genel hatırlatmalardır. Ve kadınların ilişkilerindeki sıkıntılar ne kadar büyük olursa olsun, bahsedeceğimiz tavsiye küresel bir çözümdür.
Kendinizi bırakmayın
Bir çok kadın kendini bir ilişkiye, güzel giyinerek ve kendini geliştirerek hazırlanır. Makyaj yaparlar, görünüş olarak çekici olduklarından emin olmak isterler, ve bir erkek arkadaş edinmek için kusursuz görünmenin her şeyi çözeceğine inanırlar. Fakat ondan sonra bir rehavet çöker. Çoğu kadın bakımlı olmayı, erkek arkadaş bulana kadar geçerli bir şey zanneder. Büyük hata! Asla kendinizi bırakmamalısınız. Kadınlar için yaygın olan bir tavsiye “onun ilgisini çekmeye devam edin!”. Bir erkeğin ilgisini kaybettikten sonra, onun ilgisini çeken başka bir kadına gitmesi çok da uzun sürmez. Bu yüzden dikkatli olun ve kendinize bakın.
Dünyanızı erkeğinizin etrafında döndürmeyin
Kadınların yaptığı bir başka hata ise, mutluluklarının o erkeğe bağlı olduğunu düşünmeleridir. İlişkilerine, hayatları ona bağlıymış gibi sarılmalarıdır. Bayanlar, unutmayın ki, ilişkinizden önce de bir hayatınız vardır. erkeğiniz, ilişkiniz, sadece hayatınıza katılan artılardır. Bu, kendinizi kaybetmeniz gereken bir durum değildir. kendi dünyanızı onun etrafında döndürmeyin ve mutluluğunuzu ona bağlamayın. Kadınlar için olan bir çok tavsiye bu temel üzerine dayanır. Kendinize, ilişkiniz dışında da mutlu olabilecek yollar bulmalısınız.
Kendinizi sevin
Belki de kadınlar için olan en iyi tavsiye sürekli kendinize dikkat etmeniz, ilk olarak ve her zaman kendinizi sevmenizdir. Sıklıkla şu soruyu duyabilirsiniz; eğer kendinizi sevmezseniz, onun sizi sevmesini nasıl bekleyebilirsiniz? Bu gerçekten de doğrudur. Bayanlar, öncelikle kendinizi sevmelisiniz ve dikkat etmelisiniz. Eğer kendi değerinizi bilmiyorsanız, erkek arkadaşınızdan size saygı gösterip şartsız sevmesini de bekleyemezsiniz. Hiçbir erkek, daha kendine bile dikkat edemeyen bir kadınla evlenmez. Hayatın ileriki zamanlarında, bir kadının kocasına ve çocuklarına bakması gerekecek. Fakat bir kadın bunu yapmadan önce, kendine dikkat ettiğini göstermelidir. Kendinizi sevin ve diğer şeyler kendiliğinden gelecektir.

Share Button