Gece Kulübü ve Partilerde Kadınlarla Nasıl Tanışılır?

 

Bir gece kulübündesiniz ve etrafınızda yüzlerce güzel kadın var. Ama onlarla nasıl tanışmalısınız? Onları nasıl baştan çıkarmalısınız? Bu soruları gece kulübünde eğlenmeye çalışıyorken soruyorsanız, yalnız değilsiniz. Hepimiz güzel kadınlarla konuşmanın en havalı erkekler için bile zor bir görev olduğunu biliyoruz.

Bir yıl kadar önce kulüplerde ya da başka yerlerde kadınlarla tanışmak ve onları baştan çıkarmak için oldukça az şansım oluyordu. Bu yüzden kendime bana yardım edecek bir akıl hocası bulmaya karar verdim. Edindiğim bir çok ipucunu kullanarak başarılı oldum. Aşağıda paylaşacağım ipuçlarını uyguladığınızda kadınlar sizin karşınızda eriyecekler.

İpucu 1# Gece kulübündeki en ateşli kadının ilgisi nasıl çekilir?

Eğer kulüpteki süper modellere taş çıkaran kadın herkesi görmezden gelerek dans ediyorsa şunu yapın. Etrafında bir erkek olmayan ve kenarda kalabalıkta saklanmayan bir kız bulun, ona bir içki ısmarlayın, onunla dans edin ya da sadece onunla konuşun. Bunu yapmak istemenizin sebebi, ateşli hatun kalabalığı tararken ve o diğer hatunla sizi bir arada gördüğünde sığ biri olmadığınızı düşünecektir. Bana inanın bu İŞE YARAYACAK. Bazen bulduğum bu kızı bıraktığımda kulüpteki en ateşli kadın ve diğer kadınlar tarafından onlarla takılmam için tacize bile uğruyorum.

İpucu 2# Parfüm ve Feromonlar Nasıl Kullanılır?

Önce parfümler hakkında kısaca bilgi vermeliyim. Neredeyse tüm erkekler parfümler hakkında birkaç şey bilir, ancak çoğu kötü parfümleri kullanır. Kadınlar muhteşem kokan bir erkeğe BAYILIR, ama ucuz parfümler genelde kadınlara sadece baş ağrısı verir. Önerebileceğim bazı parfümler PI By Givenchy (hoş kokar ve önünde altından bir sembol vardır), Aqua Di Gio (en iyi kokan parfümlerden), bir başkası da Phoenix By Axe (neden bilmiyorum ama kadınlar seviyor). Şimdi de size kısaca feromonları açıklayım. Bunlar pazarda henüz çok yeniler ama erkeklerin gizli silahlarıdır. Feromonlar kim olursanız olun kadınların ilgisinin bir şekilde aniden size kaymasına neden olurlar. Genellikle bu feromonlar o kadar etkilidir ki onu baştan çıkarmak için çok zaman harcamak zorunda kalmazsınız. İlginizi çekti mi? Çekmesi lazım! Kendim bizzat kullandığım feromon markaları şunlar: Attract RXi Attract Romance ve Attract All.

Bunlar kendim bizzat kullandığım bir takım ipuçları. Bundan daha fazla ipucu var mı? Evet var, fakat dostlarım size ipuçlarını anlatmaya haftalarca devam edebilirim ve gerçekten o kadar çok ipucu var ki… Bunlar sadece iki tanesi. Bunlar buzdağının görünen yüzü bile değil. Bu yüzden kadınları baştan çıkarmak için çalışmaya devam edin ve unutmayın, korkmanıza gerek yok için başına gelecek en kötü şey onlardan “hayır” cevabı almaktır.

Share Button