Sanal Buluşmalar – Gerçek Hayatta Buluşmak için Ne Kadar Beklemeli?

Sanal sohbetten ilk buluşmaya sıçrama, sanal flört sürecinde zor bir aşama olabilir. İnternet flört siteleri kullanıcılarının çoğu sadece yazışmayı seven ve gerçek hayatta buluşmaktan kaçınan tiplerden oluşmaktadır dersek yanlış olmaz. Öyleyse, bir süredir konuştuğunuz kişiyle buluşma zamanının geldiğini nasıl anlarsınız?

Flörtüme en erken ne zaman buluşma teklif edebilirim?

Bu cevaplaması çok zor bir sorudur, çünkü sohbet ettiğiniz kişi ile konuşurken kendinizi ne kadar rahat hissettiğiniz ve onunla buluşmaya ne kadar istekli olduğunuza göre bu süreç değişkenlik gösterebilir.

Sanal buluşma ile genel bir kural konuştuğunuz kişi ile bir buluşma ayarlamadan önce en az bir hafta boyunca mesajlaşma / e-posta / sohbet programları aracılığıyla konuşmaktır. Bu size karşınızdaki kişiyle yüz yüze birkaç saat geçirmeden önce onu biraz tanıma fırsatı sağlar. Ve hisleriniz her zaman mükemmel sonuçlar vermiyorsa, potansiyel adayınızla ilgili daha fazla bilgi edinmek için en az iki hafta bekleyin.

Ona buluşma mı teklif etmeliyim yoksa ondan buluşma teklifi mi beklemeliyim?

Eğer kabul edilmiş kurallara sadık kalmayı tercih ediyorsanız, erkeğin buluşma teklifiyle karşınıza çıkmasını bekleyebilirsiniz. Erkekler genelde kovalamayı tercih ederler ancak kadın çok inatçı davranırsa bu durum onların şevklerini kırar. Öte yandan, kendinden emin bir kadınsanız, utangaç davranmaya çalışmanın bir anlamı yok, bu yüzden kendinize güvenin ve siz buluşma teklif edin!

Dün sohbet etmeye başladık ve şimdi buluşmak istiyor!

Sadece birkaç dakikalık konuşmadan sonra, sizinle tanışmak isteyecek kadar etkilenmiş görünen kişiye karşı dikkatli olun. Zaten çirkin bir şekilde seks de konuya dahil edilmişse daha da dikkatli olun. Gerçekten saman yığınında çuvaldızı arayan biri, sizinle buluşmadan önce sizin hakkınızda daha fazla bilgiye sahip olmak için vakit geçirmekten mutluluk duyacaktır.

Bu havalı insanla çok uzun zamandır konuşuyorum ancak benimle buluşmaya hevesli görünmüyor…

Bazen konuşarak haftalar geçebilir ve en açık ipuçlarınıza rağmen hiç bir buluşma belirtisi olmayabilir. Eğer bu sizin mevcut durumunuza benziyorsa, buluşma konusunu açmayı deneyin ve neler olduğunu görün. Eğer diğer kişi aniden kuşkulu bir sessizliğe kapılırsa muhtemelen sadece bir sanal dost arayışında olduklarını varsayabilirsiniz, ancak buluşma teklifini kabul ederlerse muhtemelen sadece sizin buluşma teklifine hayır diyebileceğinizden korkmuşlardır. Her iki durumda da nasıl davranacağınızı kestirebilirsiniz.

Sanal sohbetlerde buluşmadan ne kadar beklemek gerektiğine dair gizli bir sır yoktur. Muhakemenizi iyi yapın ve her buluşmayı benzersiz bir olay olarak değerlendirin. Ancak çok uzun süre beklemekten kaçının yoksa potansiyel flörtünüzü sizden sıkılmış ve bir sonraki adaya geçmiş olarak bulabilirsiniz.

Share Button